Dahua-camera's verbinden met Ajax in 30 seconden
Een nieuwe bèta-functie voor snelle verbinding van videobewakingsapparaten is toegevoegd aan de bijgewerkte mobiele app van het Ajax Security System. Dahua-camera's en videorecorders kunnen nu worden toegevoegd door simpelweg de QR-codes te scannen (vergelijkbaar met Ajax-apparaten).
Welke kansen biedt videobewaking?
• Als beveiligingsdetectoren zijn geactiveerd, bent u op de hoogte van de indringers.
• Controleer wat schoonmakers doen tijdens uw afwezigheid.
• Let op kinderen, ook als u zich aan de andere kant van de wereld bevindt.
• Bewaak uw werknemers wanneer u niet op kantoor bent.
Gemakkelijke verbinding
Nadat u een Dahua-camera of een videorecorder hebt geïnstalleerd zoals aanbevolen door de fabrikant, scant u de QR-code met de Ajax-toepassing, voert u de login en het wachtwoord voor het apparaat in en is de video onmiddellijk beschikbaar voor weergave.
U hoeft de instellingen van de router niet te wijzigen, een RTSP-koppeling te maken en een statisch IP-adres aan te vragen bij een internetprovider, zoals soms nodig is wanneer u IP-camera's van andere fabrikanten moet verbinden met het Ajax.
Recente artikelen

Hoe installeer ik een Hikvision 2 Draads kit?

Cameratoezicht in een zorginstelling: Mag een zorginstelling, zoals een ziekenhuis of verpleeghuis, camera's ophangen?

Cameratoezicht in winkels, horeca en sportclubs: Camera's in een supermarkt, cafe of zwembad, mag dat?

Cameratoezicht op school: Mag een school camera's ophangen?
